Одному з найстаріших університетів Дніпра зробили дивний подарунок (ФОТО)

0 141

Біля головного корпусу ДНУ встановили інсталяцію  – 17 величезних стільців. Сьогодні, 12 жовтня, у День ювілею університету, її офіційно відкрили. Стало відомо, що це подарунок мерії вишу до свята. 

Про це повідомляє місцеве видання 056.ua. 

Як вже зазначалося, конструкція складається з 17 стільців, причому один з них розташовується навпроти інших. Це символізує викладача в аудиторії. Зовсім недавно на червоних гігантах з’явилися написи. Серед яких – студент, Герой України, академік, Президент і мер Дніпра. За задумом,  кожен житель Дніпра може відчути себе в новій ролі.

Автором інсталяції “Лекторій” виступив Микита Шалений.

“Стільці – це символ нових ідей і смислів, до яких потрібно прагнути. Ви можете побачити в них щось своє, а моя ідея така. Адже для того, щоб висидіти цілу лекцію також потрібні зусилля. На стільці можна залазити і сидіти, на деяких з них навіть є сходинки “, – розповів він про свій задум. 

Також збоку у величезних меблів є QR-коди, прочитавши які користувач потрапляє на веб-сайт. Там дніпрянин може прочитати про ідею творців інсталяції і про відомих випускників ДНУ.

Вже відомо, що мерія витратила на інсталяцію 2 млн гривень.

Comments
Завантаження...