Офіційно звільнили голову Кіровоградської ОДА, який “погорів” на хабарі

0 49

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 27 червня, звільнив главу Кіровоградської області Андрія Балоня, який попався на хабарі.

Про це йдеться в указі №253/2020, опублікованому на сайті Офісу президента України, передає zaxid.net

Балоня звільнено «згідно з поданою ним заявою», йдеться у документі.

Андрій Балонь з 2003 до 2015 року працював в органах внутрішніх справ, де пройшов шлях від простого слідчого до начальника Управління МВС у Полтавській області.

З травня 2017 року по серпень 2019 року Балонь працював заступником голови Херсонської обласної адміністрації, а 8 листопада його призначили головою Кіровоградської ОДА.

Зазначимо, що напередодні в Офісі президента повідомляли про рішення Володимира Зеленського звільнити Андрія Балоня з посади голови Кіровоградської ОДА.

«Отримав декілька днів тому від СБУ інформацію щодо того, що в оточенні голови обласної державної адміністрації відбуваються, м’яко кажучи, неправильні речі, пов’язані з порушенням закону України», – сказав президент.

Зеленський наголосив, що «закон один для всіх».

«Тому коли я одержав цю інформацію, одразу сказав, що звільню голову облдержадміністрації. А правоохоронні органи мають займатися всім іншим… Немає «наші – не наші». Вкрав – сідай», – зазначив він.

25 червня Національне антикорупційне бюро затримало Балоня за підозрою у хабарі 1,8 млн грн. Як встановило слідство, Балонь разом з підлеглим запропонував керівнику регіонального відділення одного з органів державної влади надати їм неправомірну вигоду в обмін на «невчинення перешкод у його діяльності».

Його заарештували з правом на заставу у розмірі 10 млн гривень.

Балонь став першим топ чиновником Зеленського, якого піймали на корупції.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська