Оперативна інформація станом на 12 годину щодо ускладнення погодних умов

0 326

Рятувальники повідомляють, що циклон, який 13 січня пройшов територією області, суттєво не вплинув на життєдіяльність населення регіону.

Співробітники ГУ ДСНС України у Запорізькій області цілодобово спільно з співробітниками Поліції та Облавтодору проводили моніторинг погодних умов та ситуації, що складалася в області.

Станом на 12 годину 13 січня траси по області відкриті, обмежень руху немає.

В області на цілодобовому чергуванні перебувають 326 чоловік особового складу та 101 одиниця техніки.

У випадку виникнення надзвичайних ситуацій підрозділи ГУ ДСНС України у Запорізькій області готові залучити до їх ліквідації 264 чоловіки особового складу, 11 одиниць інженерної техніки та 5 одиниць техніки підвищеної прохідності, яка може використовуватися як тягачі.

В постійній готовності знаходиться 31 пожежна автоцистерна підвищеної прохідності для забезпечення гасіння пожеж при несприятливих погодних умовах. Для оперативного реагування на водних об’єктах у повній готовності є 2 катери та 2 плаваючих транспортери. В якості резервного або аварійного джерела живлення готові до використання 7 електростанцій силових та 53 генератори 

За даними Гідрометцентру, активна фаза циклону вже пройшла, тож найближчим часом нових суттєвих ускладнень погодних умов не очікується.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська