Опитування: Майже 80% українців не довіряють судам

0 202

Українським судам не довіряють 78% громадян.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, які представили на прес-конференції директор інституту Володимир Паніотто і його заступник Антон Грушицький, повідомляє  Укрінформ.

“Судам України скоріше або повністю довіряють 12,3% жителів, не довіряють – 78,5%. Ще 9,2% респондентів не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповідати”, – йдеться у результатах дослідження.

Крім того, згідно з опитуванням, 53,2% респондентів хотіли би побачити в результаті успішного проведення судової реформи позбавлення суддівської недоторканності і привілеїв, 49,4% вважають, що потрібно запровадити майнову відповідальність суддів за незаконні рішення. Водночас 40,5% опитаних хочуть скорочення термінів розгляду справ у судах, а 38,8% респондентів виступають за прискорення виконання судових рішень.

Опитування було проведене КМІС з 12 по 24 вересня по всій території України, крім Криму і окупованих частин Донецької і Луганської областей. Всього було опитано 2011 респондентів. Похибка не перевищує 3,3%.

Comments
Завантаження...