Основні завдання поліції Львівщини – забезпечення правопорядку, профілактика злочинності, а також контроль за дотриманням умов карантину

0 609

На Львівщині поліцейські несуть службу у посиленому режимі – патрулюють вулиці, виявляють порушення правил карантину, проводять заходи щодо профілактики злочинності та роз’яснювальну роботу щодо недопущення розповсюдження вірусу, а також відвідують самотніх людей похилого віку, цікавляться їх самопочуттям та, у разі необхідності, допомагають чим можуть. 

До 3 квітня (або до особливого розпорядження) правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби – зокрема, збільшено кількість патрулів, які спільно з військовослужбовцями Нацгвардії підтримують публічний порядок, займаються профілактикою злочинності, а також перевіряють дотримання суб’єктами господарювання правил карантину – це стосується роботи магазинів, громадського транспорту та іншого. 

Так, від початку введення карантину на Львівщині поліцейські відкрили одне кримінальне провадження та склали більше 70 адмінпротоколів за фактами порушення карантину. 

«Наші основні завдання – забезпечення публічного порядку, профілактика злочинності, а також контроль за умовами карантину суб’єктами господарювання. Спочатку ми проводимо роз’яснювальні бесіди і у випадках, якщо це не допомагає – складаємо протоколи про адміністративні правопорушення. Якщо й це не дає результату – відкриваємо кримінальні провадження. Співробітники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини працюють у посиленому режимі, ми готові до вирішення будь-яких завдань»,- розповів т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець.

Окрім того, правоохоронці встановлюють контактних осіб громадян, у яких медики підтверджують інфікування коронавірусом, а також перевіряють дотримання самоізоляції осіб, котрі повернулись з-за кордону. У разі виявлення порушень правил карантину такі громадяни притягуватимуться до передбаченої законом відповідальності.

Поліція Львівщини закликає мешканців дотримуватись карантину, не виходити без необхідності на вулицю, обмежити контакти, берегти себе та своїх близьких. Повідомляйте на оперативну лінію 102 про виявлені факти порушення правил карантину, інші правопорушення, зберігайте спокій та будьте толерантними.

Відділ комунікації поліції Львівської області
 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська