Палаюча “Чайка”: пожежну безпеку ЖК “Чайка” перевірять лише влітку, – активісти

0 473

12 тисяч мешканців ЖК «Чайки» – у смертельній небезпеці у разі пожежі через відсутність пожежної частини на території величезного житлового комплексу. Утім контролюючі інстанції не квапляться карати забудовника. Державна служба з надзвичайних ситуацій призначила планові перевірки пожежної безпеки на території ЖК «Чайка» на середину-кінець літа.


Про це стало відомо активістам після зустрічі з керівництвом ДСНС Київщини та направлення Звернення. Також ДСНС звернулась з листом до Києво-Святошинської РДА з проханням винести питання пожежної безпеки ЖК «Чайка» на засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, а також до ДАБІ Київської області для проведення перевірок викладених у Зверненні активістів фактів.


Раніше активісти і екологи з’ясували, що забудовник ЖК Олексій Кулагін зекономив на системі пожежної безпеки,. При будівництві використовувались легкозаймисті матеріали, тож, у разі пожежі там «згорить усе». Адже на території житлового комплексу немає пожежної частини, необхідних засобів пожежогасіння, пожежних машин та ін.


Активісти вимагають провести ретельну перевірку пожежної безпеки на території житлового комплексу та покарати порушників вимог безпеки.

Comments
Завантаження...