Пам’ятник “Легендарна тачанка” у Каховці зносити не будуть: стали відомі деталі

0 149

Український інститут національної пам’яті не буде зносити пам’ятник “Легендарна тачанка” у Каховці, а біля нього збудує Музей монументальної пропаганди.

Про це повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв у своєму Facebook, передає ТСН

“Спільно з головою Українського інституту національної пам’яті Антоном Дробовичем придумали як створити Музей монументальної пропаганди біля “Легендарної тачанки” в Каховці на Херсонщині!” – написав він.

Цю інформацію також підтвердив і міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський. Останній висловив також особливу подяку художнику Олександру Ройтбурду. Деталі щодо цього музею обіцяють повідомити у березні.

Раніше УІНП надіслав офіційного листа до міськради з вимогою вирішити долю пам’ятника, оскільки він підпадає під закон про декомунізацію. Однак міський голова Каховки пообіцяв “захистити символ міста”.

Монумент “Легендарна тачанка” у Каховці було відкрито 1967 року. Вона була споруджена на честь 50-річчя Жовтневого перевороту та символізує бої на Каховському плацдармі 1920 року, коли Червона армія здобула перемогу над білогвардійськими військами. 

Comments
Завантаження...