Павло Різаненко – не той, за кого себе видає

0 193

Після перемоги на виборах 2012 року Павла Різаненка звинувачували у “купівлі” потенційного електорату ВО “Батьківщина” на 97 виборчому окрузі, оскільки там “Батьківщина” зняла свого кандидата Олега Кіщука в його користь. Опоненти ще довго згадували переможцю цю “передвиборчу аферу”. Наприклад, білбopди, ніби від  BO “Бaтьківщінa”, з меседжем “Pізaнeнкo намагається кyпіти Бaтькiвщінy” були помічені одразу  у 8-ми місцях Броварського району. Пpeдcтaвники Oб’єднаної опозиції одразу ж спростували свою причетність до цієї кампанії. 

Відносини народного депутата з журналістами не склалися. Після низки неприємних публікацій в ЗМІ Різаненко звинуватив пресу у виконанні “замовлення” проти нього, з метою дискредитації, як кандидата в члени тимчасової слідчої комісії з розслідування офшорного скандалу 2016 року.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении

У червні 2017 року стало відомо, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) запідозрило Павла Різаненка в декларуванні недостовірної інформації.

28 травня 2017 року працівниками Управління патрульної поліції в Києві був зупинений автомобіль Porsche-Cayenne, за кермом якого перебував Павло Різаненко в стані алкогольного сп’яніння. У липні 2017 року Деснянський районний суд Києва визнав народного депутата винним у водінні в нетверезому стані. Суддя виніс рішення оштрафувати його на 10 200 гривень і позбавити водійських прав терміном на один рік. До слова, за словами активістів, Різаненко намагався використовувати зв’язки, щоб зам’яти справу, причому – не вперше, що сам нардеп категорично спростовував.

Згідно з даними декларації, дохід Павла Різаненка в 2015 році склав 2 млн 132 тис. Грн. Він включав: зарплату нардепа – 75,9 тис. грн., надходження, пов’язані з виконанням депутатських повноважень – 80,5 тис.грн., компенсацію за проїзд – 781 грн. і дохід від продажу нерухомого майна – 1,975 млн грн.

У власності нардепа значилася тільки квартира в Гаспрі (Ялта) площею 57,4 кв.м. і цінні папери в ПрАТ “Трубосталь”, номінальною вартістю 50,66 тис.грн.

Його дружина, Ольга Петренко, в 2015 році мала дохід в розмірі 8 млн 671 тис.грн. Він складався з 166 тис. грн. – як відсотки від вкладів, 1 млн 639 грн. – як результат від переоцінки іноземної валюти та 7,5 млн грн. – від продажу нерухомого майна. Їй належала квартира в Гаспрі площею 210,5 кв.м. і там же недобудований паркінг (47 кв.м.).

Оскільки зі своїм майном у сім’ї Різаненко не густо, вони вважають за краще користуватися чужим.

Так, в користуванні подружжя знаходиться власність Різаненко Любові Василівни, а саме: квартира в Києві площею 205,5 кв.м., два паркомісця (9,7 і 9,8 кв.м.), автомобіль Porsche Cayenne (2007 г.в .), а також нежитлове приміщення в Броварах (230 кв.м.).

Крім цього, використовують подружжя автомобілі Audi Q7 (2007 р.в.) і Volkswagen Multivan (2007 р.в.), що належать Петренко Антоніні Андріївні та Стародубу Ігорю Миколайовичу відповідно.

Також Павло Різаненко безкоштовно користується нежитловим приміщенням площею 13,5 кв.м. в смт. Баришівка, що належить якийся юридичній особі.

На банківських рахунках у Різаненко і його дружини є 227,8 тис. грн. і 668,335 тис. дол. Є у нардепа і готівкові заощадження в розмірі 50 тис. дол. Крім цього, він позичив третім особам 1 млн 18 тис. грн.

Comments
Завантаження...