Під посольством Казахстану знов пікет з сексуальним підтекстом. Спонсор – Козловська?

0 1 179

Під посольством Республіки Казахстан у Києві знов пікет – протестують проти казахської влади під керівництвом опозиційної журналістки Жанни Ахметової. Найбільш яскраве гасло: «Убийца, садист, извращенец».


Серед інших вимог, протестувальники також закликали казахську владу «зупинити тиск на Аблязова». Журналісти Київ Сіті Ньюз поспілкувались із протестувальниками та несподіванно з’ясувалось – акція організована за допомогою Людмили Козловської голови правозахисної організації «Відкритий діалог».


Мітингувальники на камеру визнали, що мали отримати від неї кошти за свою «роботу», проте з «професійними активістами» так і не розрахувались – повідомляє видання Київ Сіті Ньюз.


Нагадаємо, засновницю фундації «Відкритий діалог» Людмилу Козловську підозрюють в інтимних стосунках з Мухтаром Аблязовим – до мережі потрапило відео, де особи, дуже схожі на цю парочку, займаються сексом. Крім того, нещодавно вона була екстардована з Європи до України, наразі проти неї відкрите кримінальне провадження, за сукупністю обвинувачень пані Козловській «світить» 15 років в’язниці.

Comments
Завантаження...