Підприємець організував “піщаний бізнес” на землях лісгоспу. Збитки склали понад 51 мільйон гривень

0 235

Коростишівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння земель, що створило небезпеку для довкілля, порушенні правил охорони надр та безгосподарському використанні земель, що спричинило порушення структури ґрунту, скоєного директором приватного товариства.

Про це передає прокуратура Житомирської області

    У середу, 25 березня 2020 року, Коростишівською місцевою прокуратурою погоджено підозру директору товариства з обмеженою відповідальністю у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 239-1, ч. 1 ст. 240 та ст. 254 КК України.

    За даними досудового слідства, директор товариства, зареєстрованого в іншій області, організував на земельній ділянці лісогосподарського призначення, яка перебуває у користуванні ДП «Коростишівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогоподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради, незаконний видобуток корисної копалини (піску) без дозвільних документів.

    Унаслідок такої діяльності протягом 2016-2019 років протиправно  видобуто корисної копалини (піску) об’ємом понад 96 тис м3За результатами проведених експертиз, державі завдано шкоди на загальну суму 51, 7 млн грн.

    Протиправний «піщаний бізнес» директора товариства викрито та припинено завдяки спільним діям Коростишівської місцевої прокуратури, співробітників УСБУ в області та поліції.

    Наразі триває досудове розслідування, яке проводить Коростишівський ВП ГУНП в області.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська