Пішов з життя як Герой: зниклий 8 серпня у зоні ООС військовий, загинув

0 228

Вчора стала відома доля військовослужбовця Об’єднаних сил, з яким був втрачений зв’язок під час виконання бойового завдання 8 серпня 2018.

Про це повідомляє Луганський Радар  з посиланням на  прес-центр штабу ООС.

«На жаль він загинув, а тіло героя потрапило в руки окупантів, які безжально й безсоромно використовували його для пропаганди ідей руського мира і війни» – сказано в повідомленні.

У штабі зазначили, що загиблий воїн, Дмитро Український, народився і виріс на Донбасі. З початком окупації зі зброєю в руках став на захист своєї Батьківщини.

Військові також розповіли, за яких обставин загинув наш захисник.

«8 серпня в складі розвідувальної групи виконував розвідувальне завдання в так званій сірій зоні. Будучи командиром групи прикриття зрозумів, що потрапив в засідку, прийняв бій. Основна група, отримавши доповідь від Дмитра Українського про засідку, почала відхід. Дмитро Український разом з побратимом, якому виповнилося всього 19 років, вели бій з переважаючими силами противника. З’ясувавши, що основна група відійшла і отримавши наказ на відхід, залишився посеред ворога і наказав відходити 19-річному розвіднику. Молодший сержант Дмитро Михайлович Український загинув як герой. Пам’ять про нього завжди залишиться в серцях його товаришів », – сказано в повідомленні.

За мужність і героїзм під час виконання бойового завдання Дмитро Український представлений до державної нагороди посмертно, відзначили в штабі ООС.

Comments
Завантаження...