Після півторарічних судових спорів частку майна «Херсонбуду» повернуто законним власникам

0 164

Рішення Верховного суду щодо повернення прав на  майно ПАТ «Херсонбуд» зафіксовано в реєстрі. Таким чином юридично поновлено частку ТОВ « ВФ «Паритет» у складі ТОВ «КПД -5С», в якому знаходиться  майно ПАТ «Херсонбуд».

Раніше, 13 лютого, Верховний Суд визнав чинним   наказ Міністерства юстиції України від 26.09.2017 року № 3026/5, поновивши тим самим права ТОВ «ВФ «Паритет» на частку корпоративних прав в ТОВ «КПД 5 С».

 Таким чином, після півторарічних судових спорів було нарешті доведено судом вищої інстанції незаконність рейдерського захоплення майна будівельної кампанії за допомогою реєстраторів.

Рішення суду вступило в силу одразу – тобто 13 лютого. Утім відповідні зміни до реєстру одразу внесені не були – в реєстраційній службі чекали рішення з мокрими печатками.

25 лютого Відділ державної реєстрації  юридичних осіб  та фізичних осіб-підприємців Херсонської    міськради отримав рішення суду вищої інстанції з мокрими печатками.  А 25, 26 та 27 лютого державний реєстратор Дмитро Бондаренко вніс відповідні зміни до реєстру.

Очевидці повідомляють, що реєстрація змін відбулась у досить складній психологічній атмосфері, у присутності «титушок». Також під час проведення реєстраційних дій було двічі викликано поліцію.

Нагадаємо, журналісти  стежать за розвитком подій навколо цієї ситуації. у зв’язку з великим суспільним резонансом справи рейдерського захоплення майна найбільшої будівельної компанії Херсону, яке належить родині почесного громадянина Херсона. Раніше журналісти з’ясували, що до рейдерства причетні  херсонські політики (зокрема, депутат Херсонської міської ради Володимир Сальдо).

Comments
Завантаження...