Політик чи рейдер : у Харкові колишній нардеп здійснює тиск на підприємців

0 1 416

Систематичне вимагання грошей, незаконні обшуки та погрози – так у Харкові один із членів відомої політичної партії намагається знищити бізнес у місті.

Політик Віталій Данілов, який очолює місцевий осередок ВО «Батьківщина», тисне на підприємців, власників мультибрендового магазину, вимагає з них так звану «данину» за «кришування» бізнесу – повідомила журналістам «СтопКору» Ольга Федорова, власниця відомої торгової марки «Сімбол».

У січні 2016 року до неї в магазин прийшли озброєні люди. «Я мала раз на рік віддавати певну суму грошей в залежності від того, який був оборот, я мала одягати обов’язково безкоштовно абсолютно всю сім’ю, а це і дружина, і діти. Я повинна була давати речі коханкам, які приходили постійно, регулярно – в Києві свої, в Харкові свої, їх треба було обов’язково одягати у те, що вони хотіли», – згадує власниця бренду.

А коли жінка відмовилася – її почали відверто залякувати. За словами Ольги, її бізнес хоче прибрати собі до рук Віталій Богданович Данілов – український футбольний діяч і політик, колишній народний депутат 6 та 7 скликання від «Блоку Юлії Тимошенко», який наразі очолює осередок цієї партії у Харківській області.

Журналісти «СтопКору» декілька тижнів поспіль намагались зв’язатися з Віталієм Даніловим – телефонували йому особисто, намагались домовитися про інтерв’ю через прес-секретаря. Але все марно. Колишній депутат відмовився спілкуватись із журналістами без пояснення причин.

Активісти «Стоп Корупції» вирішили поцікавитися у Юлії Тимошенко, чому голова осередку «Батьківщина» такий закритий від спілкування з  журналістами та повідомили Юлії Володимирівні про всі факти зловживань голови осередку її політичної сили у Харківській області. «Я зустрінуся з власниками цього бізнесу і зроблю спільну зустріч з паном Даніловим для того, щоб ми могли з’ясувати істину, і я повідомлю вам про результати», – пообіцяла пані Тимошенко.

Правохзахисники «Стоп Корупції» звернулись до Генеральної прокуратури з колективним зверненням: вжити всіх можливих і необхідних заходів щодо усунення порушень прав Ольги Федорової та інших підприємців.

«СтопКор» показав серію обшуків у точках мережі у Харкові та Києві, поспілкувався із засновницею «Symbol» та оприлюднив численні погрози та вимагання грошей у жінки та її партнерів.

Comments
Завантаження...