Польські прикордонники зупинили мікроавтобус “Укрпошти”: у ньому знайшли контрабандні цигарки

0 134

У пункті пропуску Медика прикордонники затримали мікроавтобус “Iveco”, який належить “Укрпошті” з контрабандою сигарет.

Це підтвердив Facebook голова Львівської митниці Левко Прокіпчук, пишет ТСН

За словами Прокіпчука, польські прикордонники знайшли в мікроавтобусі 592 блоки з сигаретами. Голова митниці також переконує, що розпочне розслідування аби з’ясувати, як контрабанда залишилася непоміченою українськими митниками.

“Зі своєї сторони, з метою встановлення обставин, пов’язаних із здійсненням посадовими особами Львівської митниці митних формальностей щодо транспортного засобу марки “Iveco” та його пропуску через кордон призначив тематичну перевірку. Відомо, що аналогічне розслідування проводить Укрпошта. Чи здійснює відповідну перевірку органи прикордонної служби, мені невідомо. Також скеровано клопотання до митних органів Республіки Польщі з допомогою у проведенні перевірки, а саме з’ясування способів виявлення відповідного порушення (скануючі системи, оперативна інформація тощо)”, – зазначив він. 

контрабанда Укрпошти

Інформація про інцидент з кур’єрним мікроавтобусом “Укрпошти” з’явилася ще 5 січня. Користувач Іван Спринський опублікував на своїй сторінці у Facebook відео та фото затримання, проте до 9 грудня реакції з офіційних джерел не було.

Підтвердив також факт затримання директор “Укрпошти” Ігор Смілянський та повідомив про початок службового розслідування.

“Ведемо розслідування. Сподіваюся, швидко закінчимо і всіх винних покараємо”, – написав Смілянський.

контрабанда Укрпошти

Comments
Завантаження...