Посадовець Миколаївської регіональної філії центру державного земельного кадастру вимагав від учасників бойових дій хабар за землю

0 177

Задокументувано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником відділу технічного адміністрування, телекомунікаційного та програмного забезпечення Миколаївської регіональної філії центру державного земельного кадастру.

Про це повідомили у військовій прокуратурі Південного регіону України. 

Установлено, що за розроблення проєктної документації щодо надання у власність 5 учасникам бойових дій земельних ділянок площею 2 га, присвоєння їм кадастрових номерів та сприяння у погодженні в Головному управлінні Держгеокадастру в Миколаївській області посадовець вимагав від громадянина Ш. неправомірну вигоду в розмірі 22 500 гривень.

Наприкінці травня поточного року зловмисник вже одержав першу частину обумовленої суми хабаря в розмірі 7000 гривень.

Після передачі 06 червня чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15 500 гривень посадовця затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі тривають невідкладні слідчі й процесуальні дії.

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону готує затриманому повідомлення про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення та звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Comments
Завантаження...