Посадовці Донецького медуніверситету брали хабарі шикарними автомобілями

0 132

Правоохоронці викрили  на отриманні хабарів посадовців Донецького Національного медичного університету. 

Про це повідомляє прес-центр СБУ

Відомо, що чиновники налагодили схему систематичного вимагання хабарів  від представників комерційних структур, які спеціалізуються на підборі та подальшому оформленні іноземних студентів до українських вишів.

“У разі відмови зловмисники погрожували створити штучні перешкоди при оформленні іноземних абітурієнтів у медуніверситет”, – зазначили у прес-центрі. 

У 2018 році задокументовано два факти  отримання одним із керівників університету від представника комерційної структури двох елітних автомобілів марки «BMW» загальною вартістю понад сто тисяч доларів США за невтручання у прийом студентів.

Під час санкціонованих слідчих дій у Краматорську та Кропивницькому, де розташовані філії медуніверситету, правоохоронці виявили протиправно отримані посадовцем автомобілі, на які вже накладено арешт.

Наразі ректору Донецького Національного медичного університету оголошено про підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, представнику приватного товариства ‒ за ч. 1 ст. 369 ККУ.

Тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, що задіяні у протиправному механізмі. 

Comments
Завантаження...