Посадовці одного з інститутів Національної академії медичних наук організували схему “поборів” з пацієнтів

0 798

Керівників відділення одного з інститутів Національної академії медичних наук систематично отримували гроші від громадян, які проходять лікування або потребують іншої медичної допомоги . 

Про це розповіли у СБУ. 

“«Ескулапи», використовуючи своє посадове становище, організували механізм поборів з пацієнтів, які готуються до важких операцій із трансплантації органів”, – йдеться в повідомленні. 

За попередню консультацію вони «брали» 3 тисячі гривень, за хірургічні втручання та проведення операцій суми становили від 20 до 50 тисяч доларів США.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій правоохоронці затримали у Києві організатора протиправної схеми під час отримання чергової неправомірної винагороди у розмірі 20 тисяч американських доларів. У робочому кабінеті фігуранта справи виявили ще понад 60 тисяч доларів США..

Тривають слідчі дії для встановлення всіх задіяних у протиправному механізмі осіб. Наразі планується оголошення фігурантам справи повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

Comments
Завантаження...