Повернули Межигір’я – повернемо і Завальну! Під КМДА відбулась акція проти рейдерки Софієнко

0 664

Вчора у столиці під будівлею КМДА відбулась акція за повернення у комунальну власність землі на Осокорках, яку привласнила поплічниця режиму Януковича Леся Софієнко.


Представники громадських органцізацій закликали столичних депутатів не ставати на бік рейдерів та не допустити узаконення захоплення землі. Акція пройшла під гаслами: Повернули Межигір’я – повернемо і Завальну! Депутате, бійцям АТО першочергове право на землю!


Нагадаємо, учасники АТО хочуть збудувати на цьому місці реабілітаційний центр для військовослужбовців. Вони навіть записали відповідне звернення, яке впевнено поширюється мережею.
Зазначимо, що напередодні бійці та правозахисники «Стоп корупції» передали колективне звернення меру Кличку та членам профільної комісії КМДА з проханням до усіх небайдужих підтримати відкриття реабілітаційного центру на землях, привласнених рейдерами.


Питання повернення землі по вулиці Завальній у власність територіальної громади планується розглянути на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Comments
Завантаження...