Пожежа і вибухи у Кропивницькому: один із підозрюваних у порушенні правил безпеки намагався виїхати з країни

0 141

Керівнику ТОВ «Елан-Ві» та головному інженеру цього підприємства повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки, тобто за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області. 

Зазначено, що  прокуратурою готується до суду клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Слідство наполягатиме на триманні під вартою. 

Зауважимо, що інженера правоохоронцями було затримано в порядку ст. 208 КПУ України при спробі покинути територію України. Керівник підприємства до цього часу перебуває в лікарняному закладі під охороною.

У прокуратурі прохають   громадян, які вважають себе постраждалими від вибухів звернутись до Кропивницького відділу Національної поліції або Кіровоградської місцевої прокуратури.

Нагадаємо, пожежа та серія вибухів по вулиці Київський у місті Кропивницькому сталася 27 березня.  

В обласній прокуратурі наголошують, що надзвичайна подія трапилась на прилеглій до газової заправної станції території та не пов’язана з її діяльністю. Масштабні вибухи стали наслідком порушення техніки безпеки під час транспортування та перекачування газу між двома суб’єктами господарювання з використанням автоцистерн. 
Внаслідок події постраждало 4 осіб, які отримали ушкодження різного ступеня тяжкості та перебувають в обласній лікарні.

Comments
Завантаження...