Працівникам Миколаївського суднобудівного заводу виплатили зарплатні борги

0 177

На рахунки державного підприємства “Миколаївський суднобудівний завод” для погашення заборгованості із зарплати перед працівниками було перераховано 54,8 млн грн.

Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу Глави держави.

Так, 17 липня, під час робочої поїздки до Миколаївської області, Президент України Володимир Зеленський отримав інформацію про наявність боргів із зарплати перед працівниками цього підприємства. Тож він доручив генеральному директору державного концерну “Укроборонпром” Павлу Букіну невідкладно розв’язати питання щодо погашення цієї заборгованості, зазначили у прес-службі.

“23 липня Державний концерн “Укроборонпром” відзвітував про виконання доручення Президента у повному обсязі. За його інформацією, на рахунки державного підприємства “Миколаївський суднобудівний завод” для погашення заборгованості із заробітної плати було перераховано 54,8 млн грн. Крім того, було перераховано 31,7 млн грн для виплат компенсації за несвоєчасно виплачену заробітну плату, а також податків і зборів, пов’язаних із розрахунком за оплату праці”, – йдеться в повідомленні.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська