Прокурор Запорізької області зустрівся з представниками ЗМІ

0 72
Сьогодні, 14 лютого  відбулась зустріч прокурора Запорізької області Володимира Калюги з представниками ЗМІ, в рамках якої, він  поінформував журналістів про роботу органів прокуратури області за 2019 рік, зокрема про стан розслідування деяких кримінальних проваджень, боротьби з корупцією, наркозлочинністю, реформу та кадрові зміни, що відбуваються у прокуратурі, а також відповів на питання журналістів.

Аналізуючи результати роботи органів прокуратури Запорізького регіону упродовж минулого року, Володимир Калюга наголосив, що завдяки реалізації низки скоординованих заходів та об’єднанню зусиль усіх правоохоронців мають місце певні позитивні результати: «Хочу акцентувати вашу увагу на тому, що підвищився загальний рівень розкриття кримінальних правопорушень, на сьогодні розкрито 8,5 тис. злочинів із 23 тис. облікованих у 2019 році і ще 1200 – у минулі звітні періоди. Крім того загальна кількість облікованих злочинів є найменшою за останні 3 роки. Рівень злочинності на 10 тис. населення в області також є найменшим за останні роки, хоча й дещо перебільшує середньодержавний показник».

Відмічаючи зниження кількості скоєних злочинів середньої тяжкості та тяжких, прокурор Запорізької області відмітив збільшення кількості особливо тяжких злочинів. Така тенденція не в останню чергу пояснюється збільшенням на 19% скоєних умисних вбивств, особливо стрімке зростання кількості яких відбулось у Комунарському районі.

Comments
Завантаження...