Радбез ООН прийняв заяву щодо ситуації на Донбасі

0 184

Вперше з січня поточного року у Раді безпеки ООН випустили заяву щодо війни на сході України. У ній засуджується порушення режиму припинення вогню та загибель невинних українців.

Новину передає «Преса України».

Вчора, 6 червня, у прес-службі постійної місії України при ООН повідомили про перше важливе рішення з початку року, прийняте Радою ООН щодо України. Так, 29 травня Рада безпеки ООН прийняла заяву щодо загострення ситуації на сході української держави.

«Рада Безпеки ООН схвалила заяву голови щодо ситуації в Україні, в якій висловлюється підтримка територіальній цілісності України, засуджуються порушення режиму припинення вогню та міститься заклик до виведення важкого озброєння» – відзначили представники постійної місії України при ООН.

Крім того, у Раді безпеки ООН нагадали, що на Донбасі порушуються мінські домовленості, що є неприпустимим, адже в результаті загинули мирні жителі.

«Рада безпеки закликає до виконання зобов’язань та негайного виведення важких озброєнь згідно з мінськими угодами» – про це йдеться у заяві Ради.

Варто зазначити, що у документі вперше згадується гуманітарна ситуація. Зокрема, представники Радбезу вітають роботу своїх агентств, які задіяні для вирішенні «трагічної гуманітарної ситуації на Сході України».

Comments
Завантаження...