Рейдерство? Ректорат Одеського медуніверситету захопили невідомі (фото)

0 399

У п’ятницю, 20 липня, в будівлю Одеського медичного університету прорвалися невідомі особи.

Про це в Instagram повідомляє прес-служба навчального закладу, передає видання Букви

“Ректорат ОНМедУ захоплений силою”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що дії невідомих контролює позафракційний народний депутат Сергій Мельничук.

Дану інформацію підтвердив і нардеп Ігор Мосійчук.

“Прямо зараз група бойовиків під керівництвом нардепа-тушки Сергія Мельничука захоплюють Одеський національний медичний університет. Вважаю дії Мельничука рейдерством і вимагаю негайного втручання правоохоронних органів і особисто Генерального прокурора Юрія Луценка в ситуацію, яка зараз відбувається в Одесі. Все кадрові питання в Одеському національному медуніверситеті повинні вирішуватися виключно законним цивілізованим способом, – як суперечки в суді, – а не за допомогою збройних тітушек Мельничука! ” – підкреслив він.

Як зазначає місцеве онлайн-видання “Одеса-медіа”, зараз в даному вузі йде боротьба за посаду ректора.

Так, на місці вже з’явився заступник начальника районного відділу поліції в супроводі кількох правоохоронців. Особи, які увірвалися до навчального закладу, пустили його в приймальню.

“Валерій Запорожан, який займав цю посаду безпрецедентні 24 роки, відмовився сприяти комісії МОЗ, яка приїхала з перевіркою. Після чого указом міністра охорони здоров’я Уляни Супрун він був звільнений. Призначеного нового в. о. ректора, доктора медичних наук, завідувача кафедри психології, професора Костянтина Аймедова вчора охорона вузу не пустила на роботу. Звільнений ректор Запорожан через суд намагається скасувати наказ міністра охорони здоров’я “, – йдеться в повідомленні.

Инцидент в вузе

Инцидент в вузе

Инцидент в вузе

Comments
Завантаження...