Рейдери намагалися захопити землі під Льодовим стадіоном у Києві

0 188

Міністерство юстиції перешкодило рейдерському захопленню земельної ділянки в декілька гектарів під столичним Льодовим стадіоном біля ст. метро “Іподром” у Києві, повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

“Вранці окремі “юридичні таланти” намагались вкрасти Льодовий стадіон. Точніше не Льодовий стадіон, а кільканадцять гектарів під ним у районі Іподрому (Київ). А ще точніше – не вкрасти, а поставити остаточну крапку у рейдерській схемі, яка мала закінчитися продажем через СЕТАМ “добросовісному вигодонабувачеві”. Продажу не відбулося”, – написав Малюська на сторінці у Facebook у понеділок увечері, передає Інтерфакс-Україна

Крім того, за його словами, Мін’юст звернувся до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з вимогою скасувати деякі торги на майданчику СЕТАМ за заниженою ціною.

“Через той самий СЕТАМ на продаж йшло кілька лотів за, м’яко кажучи, дивною ціною. Типу приміщення в новобудові площею 500+ квадратів за ціною трохи більшою за мільйон гривень. Звернулися в АРМА, яке миттєво відреагувало, – продаж скасували”, – зазначив він, додавши, що нині в АРМА “проходить перезавантаження, про яке вони окремо і детально розкажуть”.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська