Рейдери захопили дві агрофірми на Запоріжжі

0 627

На Запоріжжі зареєстровано факт рейдерського захоплення двох сільськогосподарських підприємств у Приазовському районі.

Про це повідомляє прокуратура Запорізької області.

«Розпочато кримінальне провадження за фактом захоплення двох сільськогосподарських підприємств, зокрема тисяч гектарів землі, десятків об’єктів нерухомого майна та техніки в Приазовському районі області. Попередньо встановлено, що шахраї заволоділи близько 9 тис. га. землі, близько 60 об’єктами нерухомого майна, а також понад 60 одиницями техніки і сотнями центнерів сільськогосподарської продукції», – йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, кримінальне провадження розпочали після того, як «у деяких ЗМІ та соціальних мережах була опублікована інформація про спробу захоплення шахрайським шляхом двох сільськогосподарських підприємств «Агротіс» та «Агротіс плюс» у Приазовському районі Запорізької області». У повідомленнях йшлося про те, що бухгалтер, намагаючись заповнити звітну документацію за 2017 рік щодо своєї підприємницької діяльності, отримав відмову в доступі до власних даних в електронній системі. Під час звернення «в компетентні органи за роз’ясненнями» з’ясувалось, що власників підприємства у базах даних було змінено, хоча підприємства ніхто не продавав і не дарував і наразі власниками вважаються інші громадяни: одна людина із Києва, інша – з Луганської області.

Наразі відомості внесено до ЄРДР, розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст.190 КК України – «Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою».

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська