ТВО Ректора звільненого від рейдерів Одеського медуніверситету провів збори колективу

0 441

Тимчасово виконуючий обов’язки ректора Одеського медичного університету Юрій Сухін провів збори колективу.

На засіданні ректорату були оприлюднені незаконні накази та призначення на посади, проведені захопниками влади у виші.
Про це повідомляють журналісти, які наразі слідкують за подіями навколо вишу.

«На зборах було озвучено, що ректор відновлює легітимну роботу вишу. Усі робочі питання будуть вирішуватись поступово», – повідомили журналісти.

Вранці в ОНМедУ державні виконавці зняли пломби з приміщення ректорату та відкрили кабінет керівника. Юрій Сухін після тривалої блокади роботи університету з боку рейдерів на чолі з призначеною МОЗом в.о. ректора Владленою Дубініною зміг повернутись до виконання своїх обов’язків.

Нагадаємо, резонансне захоплення медуніверситету почалося влітку, у розпал вступної кампанії. Схема виявилась досить банальною: у липні МОЗ несподівано розпочав систематичні перевірки навчального закладу, одна з яких закінчилась наказом про звільнення ректора Валерія Запорожана, нібито через «грубе порушення трудових обов’язків» та призначенням нового виконувача обов’язків керівника освітнього закладу.

Далі ситуація розвивалась блискавично. Новопризначені «керівники» за допомогою проплачених тітушок захопили контроль над університетом, а вступна кампанія та новий навчальний рік опинилися під загрозою зриву.

У ситуацію втрутився колектив вишу, який, звернувшись до суду, оскаржив дії міністерства, і 29 серпня Окружний адміністративний суд Києва постановив припинити будь-які дії МОЗу щодо призначення або звільнення керівництва навчального закладу.

Та навіть судова постанова на користь колективу проблему не вирішила. Керівництво МОЗу просто відмовилось виконувати рішення суду, чим фактично порушило закон.Comments
Завантаження...