Ройтбурд прокоментував своє звільнення

0 128

Директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд вважає, що рішення депутатів Одеської облради про його звільнення не є законним. 

Про це повідомляє  Depo.Одеса.

За словами Олександра Ройтбурда, зараз команда з 10 юристів працює над тим, щоб рішення сесії було визнано недійсним. “У облради немає повноважень мене звільняти. Я пройшов за конкурсом ОДА, рішення депутатів максимально розмито. З огляду на його неспроможність, я буду до кінця його оскаржувати у суді. Дійду до найвищих інстанцій, я піду до кінця “, – заявив Ройтбурд.

Він також звинуватив депутатів “Оппоблока”, які ініціювали його звільнення, у прихованих інтересах і бажанні “розпиляти бюджет”.
Відзначимо, що останні звинувачували його в тому, що він нібито причетний до побиття колишнього директора Віталія Абрамова, проте художник назвав все це “провокацією”.

“Абрамову були створені курортні умови у музеї, він отримував зарплату більше мене в три рази, його ніхто не чіпав, він займався науковою роботою, писав книгу. Однак до сесії він почав мене провокувати на бійку, ображав. Це був срежисований сценарій, проте я не піддався. Пізніше він таки спровокував конфлікт між куратором Павлом Голубєвим з Москви, який безкоштовно організував у нас виставку Костянтина Сомова. Він кинув у нього стілець, після чого викликав поліцію. Зараз він нібито захворів і лежить незрозуміло в якій лікарні”, – розповів Ройтбурд.

Відзначимо, що художника підтримав депутат Одеської обласної ради Олег Радковський. Він заявив, що депутати будуть збирати підписи на підтримку дострокової сесії, де планують скасувати рішення про звільнення директора музею.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська