Розенко хоче скасування нових правил надання субсидій

0 131

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко виступає за скасування або істотне коригування нових правил надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Про це він заявив в коментарі РБК-Україна.

“Те, що це вдарить по людях – факт. Крім ускладнення доступу до системи субсидій, істотно скорочені норми щодо розрахунків субсидій, що торкнеться понад 60% людей. Саме тому я голосував проти цих змін”, – повідомив Розенко.

Він додав, що зміни в програму надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг необхідно скасувати або істотно відкоригувати.

“Тому я буду домагатися скасування зазначеного рішення уряду або, щонайменше, істотного його коригування”, – заявив Розенко.

Нагадаємо, в кінці квітня Кабмін змінив правила оформлення житлових субсидій. Пільги на оплату комунальних послуг можуть урізати або зовсім позбавити громадян, які приховують свої реальні доходи і надають недостовірну інформацію про склад сім’ї. У зоні ризику опинилися безробітні українці, трудові мігранти, власники великої за площею нерухомості і автомобілів, термін випуску яких не перевищує п’яти років.

Comments
Завантаження...