Активіст Гриненко — автор медіавикиду проти «Укравтодору» — втік від журналістів

0 412

Голова ГО «Українська дорожня асоціація» Гриненко, який розпочав інформаційну атаку проти «Укравтодору», втік від журналістів. Представники ЗМІ звернулися до нього із запитаннями перед пресконференцією. Гриненко спочатку проігнорував медіа, пославшись на карантин, і пообіцяв відповісти після заходу, але потім — просто втік.

«У нас були прості запитання. Ми хотіли дізнатися, як члени «Української дорожньої асоціації» ставляться до того, що їхній голова Гриненко витрачає членські внески на брудні медіакампанії та чи планує він піти з посади президента асоціації? У своєму новому відео, де фігурував Гриненко, Денис Бігус назвав його чортом, якого треба садити. Ми поцікавилися, навіщо активіст зманіпулював розслідувачем?», — зазначають журналісти.

Також без відповіді залишилися запитання про те, хто в асоціації Гриненка ухвалює рішення про замовні матеріали у ЗМІ та надає гроші на брудні медіакомпанії.

І головне, що цікавило журналістів — як Гриненко перевіряв голову «Укравтодору» Кубракова на чесність.

«Активіст стверджував у сюжеті, що Кубраков не бере хабарі. Але звідки він знає, може, пропонував?», — додають журналісти.

Зазначимо, що голова ГО «Українська дорожня асоціація» розпочав інформаційну атаку, щоб дискредитувати голову «Укравтодора» Кубракова. Для цього залучив низку українських ЗМІ та журналістів-розслідувачів.

На ТБ уже вийшов замовний сюжет, де Гриненко розповідає, як буде «збивати» з посади Кубракова.

«Будемо збивати, поки не буде того, який буде з нами працювати». Або «бери, б***ь, хабарі. Хабарі брали всі голови «Укравтодора», але не викидали з ринку наші компанії. Ось що він зробив», — так Гриненко висловився на адресу голови «Укравтодору» Кубракова в сюжеті «Bihus info».

Зазначимо, що ГО «Українська дорожня асоціація» Гриненка, за інформацію журналістів, об’єднала штатних «розпильщиків» автодорожніх бюджетів і зараз переживає скрутні часи у зв’язку з «Великим будівництвом».

Зазначимо, що голова «Укравтодору» Кубраков планує відновити українські дороги. Відбудувати їх можна, за його оцінками, за 3 роки. Про це він розповідав у своїх інтерв’ю.

Зауважимо, що сам керівник держави Зеленський неодноразово говорив, що хоче запам’ятатися президентом, який відбудував українські дороги.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский
ukУкраїнська ru_RUРусский