Працювати на засадах партнерства – щоб зробити Львівщину безпечнішою, – Олександр Шляховський

0 748

Сьогодні, 22 лютого, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Олександр Шляховський провів брифінг для представників засобів масової інформації, під час якого розповів про пріоритетні напрямки роботи та дав відповіді на актуальні запитання журналістів.

«Головне наше завдання – продовження реформування поліції та створення безпекового простору для мешканців Львівщини, а також вибудувування роботи новостворених територіальних підрозділів у чіткій цілісній вертикалі структури Національної поліції. Це завдання не лише поліції – ми активізуємо співпрацю з керівниками державних адміністрацій усіх рівнів, з органами місцевого самоврядування, з активною громадськістю і, звичайно, з журналістами та мешканцями», – зазначив Олександр Шляховський на початку брифінгу.

Серед пріоритетних напрямків роботи очільник поліцї Львівщини виокремив: продовження роботи над впровадженням інституту поліцейських офіцерів громади, боротьбу із злочинами, пов’язаними з наркотиками, боротьбу з незаконною порубкою лісу та покращення матеріально-технічного забезпечення служб та підрозділів поліції Львівщини.

«Окремо хочу розповісти про кадрову політику – призначення на усі посади у поліції Львівщини будуть проводитись лише за критеріями професійності – ми будемо оцінювати досвід роботи кандилатів, їх службові досягнення, рівень підготовки та організаторські здібності. Кожен працівник повинен бути на своєму місці та відповідати займаній посаді. Посилимо також попрофілактикичну роботу з особовим складом та боротьбу з порушенням службової дисципліни», – підкреслив Олександр Шляховський.

Отдел коммуникации полиции Львовской области

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский
ukУкраїнська ru_RUРусский