Проплачений мітинг проти забудовника у Києві: псевдоінвестори жалілись на не здане житло

0 1 245

Вимагають здачу житла, але не знають, як точно називаються ЖК і не мають документів на квартири. Такі псевдоінвестори влаштували акцію протесту під ЖК «Варшавський плюс» у Києві. Невідомі відмовлялись спілкуватись із журналістами, плутались у показах і не знали, у якому будинку взагалі їхні омріяні квадратні метри. Інвестори, яких нібито «кинув» забудовник, не захотіли навіть звертатись зі своєю «проблемою» у відділ продажів ЖК, де є фахові юристи.

Про таку акцію-постановку стало відомо журналістам.

«Сьогодні біля відділу продажів ЖК «Варшавський», потім «Варшавський плюс» невідомі люди розгорнули мітинг. За їхніми словами, вони покинуті інвестори, які нібито вклались у будівництво, але до цього часу будинки не здали. Документи вони не показували, бо не мають, який будинок і де він знаходиться, вони не орієнтувались.

Говорила лише одна жінка, яка назвалась Інною, вона сказала, що інвестувала у житло у будинку «Варшавський 2», але будівництво нібито не завершили. При цьому стояла біля відділу продажів «Варшавський плюс» і говорила про ЖК «Варшавський 2». Тобто вона взагалі не знає, де і який будинок. Всі ініші молодики відвертались. Один теж назвався інвестором, але документів не мав, скільки коштів вклав не сказав», — зазначають журналісти.

До знімальної групи звернувся реальний інвестор Юрій Андреєв. Він зазначив, що це не перша подібна фейкова акція.

«Це уже не перші нападки на ЖК «Варшавський плюс», коли нібито інвестори приходять і розповідать, що їх «кинули». Їх немає в чатах жильців, на збори вони не з’являються тому що це фіктивні інвестори», — зазначив інвестор.

За його словами, жодних затримок і проблем із забудовником не виникало. А про будь які зміни попереджають і прописують у договорах.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский
ukУкраїнська ru_RUРусский