«Ручна опозиція»: мер Славутича Фомічев діяв у змові зі своїм конкурентом Борисовим

0 1 601

Опоненти чи друзі? Мера Славутича Юрія Фомічева впіймали на зв’язках зі своїм найближчим опонентом – Володимиром Борисовим, який обіймав посаду секретаря Славутицької міськради та був помічений у зв’язках з кримінальними угрупованнями.

Провівши власне розслідування, аналітики видання «Вибір» виявили, що Борисов упродовж тривалого часу підтримував на сесіях рішення Фомічева. Зокрема, наприкінці 2016 року Славутич отримав субвенцію з держбюджету у сумі 19,5 млн. Рішенням сесії ці кошти роздерибанили, і Борисов також голосував за напрямки використання цих коштів.

На початку 2017 були порушені кримінальні справи щодо використання цієї субвенції.

Примітно, що Борисов майже завжди, попри свою опозиційну позицію, голосував за бюджет. Крім того, свого часу Борисов залишився секретарем міської ради саме з подачі Фомічева – коли він знехтував думкою громади, яка збирала підписи за відставку секретаря.

Відверта ворожнеча Борисова з Фомічевим розпочалася лише після того, як останній кинув Борисова на гроші від освоювання бюджету.

Дуже схоже, що тепер Борисов рветься до влади, аби самому сісти на фінансові потоки міського бюджету. Адже за 15 років депутатства не запропонував нічого для розвитку Славутича, окрім виробництва відер.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский
ukУкраїнська ru_RUРусский