СБУ викрила спецслужби РФ на замовленні низки терактів проти херсонських громадських активістів

0 173

Правоохронці затримали  безпосереднього виконавця замаху на вбивство херсонського громадського активіста, організованого на замовлення ФСБ РФ. 

Про це повідомляє прес-центр СБУ. 

Встановлено, що для дестабілізації суспільно-політичної обстановки спецслужби країни-агресора планували вчинити на території України низку терористичних актів спрямованих проти відомих громадських активістів.

“Із цією метою вони завербували громадянина України, який за грошову винагороду погодився вчинити злочини. У травні 2018 року правоохоронцям вдалося завадити вбивству одного з керівників обласного осередку політичної організації Херсона. Для підтвердження замовлення з РФ у межах слідчого експеримента подальші дії виконавця контролювались українськими правоохоронцями”, – йдеться у повідомленні. 

Згодом злочинець отримав нове завдання від своїх російських кураторів. За інформацією СБУ новою жертвою кілера мав стати лідер херсонської громадської організації.

Унаслідок спецоперації правоохоронці затримали зловмисника у Києві під час підготовки до злочину.

Наразі затриманому оголошено про підозру у скоєнні злочинів передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та обрано міру запобіжного заходу у вигляді двох місяців тримання під вартою. 

Тривають слідчі дії. 

Comments
Завантаження...