СБУ взялась за рослідування секс-скандалу в Нацполіції. Але дівчина взяла свої слова назад

0 372

Управління СБУ в Києві та Київській області розслідує факт звинувачень в домаганнях і погрози на адресу студентки КПІ Наталії Бурейко від начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіціі Олександра Варченко.

Про це передає АСН

На даний момент за заявою студентки порушено кримінальне провадження, яким займається столична прокуратура.

Тим часом зі сторінки дівчини в соцмережі зни всі кли викривальні пости, а замість цього з’явився пост з вибаченнями, покаянням за допущену помилку і проханням не турбувати дівчину. Написано це повідомлення досить кондовою мовою, не схожою на мову Наталії, тому користувачі соцмережі відразу запідозрили, що сторінка дівчини зламана.

секс, варченко, бурейко, секс скандал, тиндер

Дівчина склала заяву за допомогою співчуваючих з соцмережі, а ніч провела поза домом, бо, за її словами, її розшукували невідомі люди і навіть приїжджали до її батьків.

Раніше дівчина попросила у соцмережі допомоги, бо  хтось під прізвищем Варченко в соцмережі Тіндер, спочатку домагався її, а потім почав погрожувати і навіть надіслав дівчині коробку з відрубаними курячими ногами.

Сам Олександр Варченко заявив, що його обмовили, що він не вміє користуватися соцмережами і що скандал, на його думку, пов’язаний зі спробою тиску на його цивільну дружину Ольгу Варченко, яка займає посаду першого заступника голови Державного бюро розслідувань. 

 

Comments
Завантаження...