Ще у двох містах України завершився опалювальний сезон

0 298

Влада Дніпра і Херсона вирішили завершити опалювальний сезон 2018-2019 років.
Відповідні розпорядження підписали виконуючий обов’язки міського голови Дніпра Михайло Лисенко та мер Херсона Володимир Ніколаєнко, передає БізнесЦензор.

“Дозволити Комунальному підприємству” Теплоенерго “Дніпровської міської ради та іншим організаціям, які експлуатують комунальні виробничо-опалювальні котельні і теплові мережі в Дніпрі, закінчити опалювальний сезон 2018 – 2019 років 1 квітня”, – цитує текст документа прес-служба міськради Дніпра.

“Таке рішення обумовлене підвищенням середньодобової температури повітря”, – наголошується в повідомленні.

Згідно з розміщеним на сайті Херсонської міськради розпорядженням мера міста Володимира Ніколаєнко, днем ​​закінчення опалювального періоду 2018 – 2019 років в Херсоні для загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, культури і спорту, житлового фонду, підприємств і організацій визначено 31 березня.

Керівникам підприємств та організацій, що мають на балансі котельні, що забезпечують об’єкти соціально-побутової сфери та житлового фонду міста тепловою енергією, доручено зупинити роботу котелень та завершити подачу тепла споживачам міста. 

Також 1 квітня завершився опалювальний сезон в Одесі.

Comments
Завантаження...