Що робот Софія розповіла про Гройсмана та Україну (ВІДЕО)

0 330

Робот Софія прокоментувала знайомство з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

“Я була здивована, він досить молодий, амбіційний і, що найголовніше, привабливий. Він підходить для вашої країни”, – відповіла вона журналістам, передає gazeta.ua

Крім того, на запитання Гройсмана, що Софія знає про Україну, та відповіла: “На території України зосереджено чверть всіх запасів чорнозему на землі. Перший в світі найбільший вантажопідйомний літак “Мрія” був розроблений українським конструкторським бюро “Антонов”. Перша в світі конституція з’явилася теж в Україні, ще в 1710 році. Композитору Миколі Леонтовичу з України належить найбільш впізнаваний і затребуваний музичний твір Щедрик”.

Зустріч Гройсмана та Софії відбулась під час її першого візиту в Україну на презентацію дитячих розробок у сфері робототехніки.

Довідково: Софія – людиноподібний робот у вигляді жінки (гіноїд), розроблений гонконгською компанією Hanson Robotics. Вона була спроектована таким чином, щоб вчитися і адаптуватися до поведінки людей, а також для праці з ними.

У жовтні 2017 року вона стала підданою Саудівської Аравії і першим роботом в історії, що отримав громадянство будь-якої країни

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська