Схопимо за руку «чорних» реєстраторів – так «СтопКор» пропонує подолати рейдерство

0 514

Про ці та інші конкретні пропозиції йтиметься під час міжнародної науково-практичної конференції «Дискусійні питання застосування антикорупційного законодавства», що відбудеться у Дніпрі 15 листопада.

Ініціативи, які представить ГО “Стоп корупції”, будуть оприлюднені у вигляді наукових тез. Їх надрукують організатори – Громадська рада при МВС України та Дніпропетровський університет внутрішніх справ, на чиїй базі й відбудеться поважний науковий форум.

Зокрема, «стопкорівці» порушать теми щодо причин та проявів рейдерства, а також способів боротьби з ним. Також йтиметься про міжнародний та вітчизняний досвід застосування комунікаційних технологій у трикутнику влада-медіа-організації громадянського суспільства заради того, щоб у такий спосіб викликати реакцію у вигляді антикорупційного соціального інжинирінгу.

Саме щодо згаданого вище питання від СтопКору виступить його науковий консультант, відомий медіаексперт та тренер з успішних комунікацій, професор Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, керівник моніторингових проектів Асоціації «Спільний простір» Олександр Чекмишев. У панельних дискусіях також братимуть голова відокремленого підрозділу ГО “Стоп корупції” в Дніпрі Артем Мирошниченко та координатор проєктного офісу Леонід Волошенко

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська