Смерть трирічної дівчинки на Харківщині: у поліції підозрюють катування

0 499

Трирічна дівчинка померла 24 вересня у смт. Ківшарівка, що на Харківщині. Тоді матір дівчинки сказала, що вона їла яблуко та вдавилась. 

 За даним фактом слідчим Куп’янського відділу поліції було відкрито кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з приміткою «нещасний випадок», повідомили у поліції Харківщини. 

Втім, судово-медична експертиза встановила: причиною смерті  малолітньої дівчинки стала закрита черепно-мозкова травма, яка супроводжувалася крововиливом під оболонки речовини головного мозку, що викликав набряк головного мозку, який міг призвести до порушення  функцій ковтаючого  центру головного мозку.

На підставі висновку експертизи 06 листопада слідчим внесені зміни до кваліфікації відкритого кримінального провадження на п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Слідчі дії за даним кримінальним провадженням тривають.

08 листопада матері загиблої  дівчинки та її 40-річному співмешканцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 127 (катування) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до від 5 до 10 позбавлення волі. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. 

Comments
Завантаження...