Смерть жінки та її дітей на Херсонщині: перші результати експертиз підкинули нові загадки

0 169

Сьогодні, 10 липня, з’явилися перші результати експертизи тіл молодої жінки і її дітей з Херсона, які загинули за нез’ясованих поки обставин в орендованій квартирі у  Скадовську.

Про це пише kherson.net.ua

Розтин, яке провели експерти обласного бюро судово-медичної експертизи, підтвердив: ніяких травм або поранень,, які могли бути смертельними, члени сім’ї не отримали.

У обох дітей, щоправда, виявили садна в області носо-губних складок. Вони відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, і прямого відношення до загибелі хлопчиків семи і дев’яти років  не мають.

Однак такі садна можуть утворитися, якщо дітям щось примусово вводили в дихальну систему через інгалятор, долаючи їхній опір.

Судмедексперти не виключають, що діти і мати були отруєні. Але токсикологічне дослідження на предмет наявності в їх організмах отрути, і визначення його виду досить складна процедура – вона може зайняти від двох-трьох тижнів до місяця.

Роботу фахівців СМЕ не полегшує і той факт, що в квартирі, де загинула мати і її діти, не виявили жодних ємностей з-під хімічних речовин або ліків, які можуть використовуватися при самогубстві.

І якщо версія про отруєння підтвердиться, то у слідства виникне важливе питання: куди поділася така ємність, і не міг це речовий доказ хтось винести за межі квартири.

Якщо це так, то справа схожа вже не на суїцид матері, яка забрала з собою в могилу дітей, а на умисне вбивство всіх трьох.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська