“Справа не в тобі”: чому PayPal не хоче заходити в Україну

0 336

Міжнародна система грошових переказів PayPal не хоче заходити в Україну, незважаючи на багаторічні спроби української влади переконати керівництво цієї компанії, як власними зусиллями, так і за посередництва США.

Про це в ефірі «5 каналу» розповів перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає Антикор

«PayPal не хоче заходити в Україну. Насправді люди вірять, що всі інвестори мріють бути в Україні і єдине, що їм заважає, – це поганий український уряд, який їх відлякує. Насправді приклад і PayPal, і тієї самої IKEA, він скоріше про те, що частина інвесторів не хоче бути в Україні », – заявив заступник міністра.

«І не хоче бути не через те, що у нас погана країна, тому що поганий бізнес-клімат, ми просто не в їх планах. Як це – справа не в тобі, справа в мені, як іноді говорять дівчата, тільки навпаки », – сказав Нефьодов.

Перший заступник міністра розповів про зусилля, які докладала українська влада для того, щоб ця система міжнародних переказів зайшла на український ринок.


«З PayPal ситуація дуже проста. Ми зараз не перебуваємо в переліку пріоритетних для них країн. Ми дуже сподіваємося, і ми робимо досить багато, щоб ця ситуація змінилася », – сказав Нефьодов.

На відміну від більшості інших електронних платіжних систем, PayPal працює зі справжніми грошима, а не «титульними знаками».

Для миттєвого поповнення і виведення коштів PayPal пропонує прикріпити до рахунку в системі банківську карту або рахунок.

PayPal – міжнародна електронна платіжна система, заснована в 1998 році Ілоном Маском. Зараз це найпоширеніший в світі спосіб розрахунків в Інтернеті.

PayPal використовують більше 230 мільйонів чоловік в 190 країнах. Гроші користувачів, введені в PayPal, зберігаються на рахунках в банку Wells Fargo.

Comments
Завантаження...