Студенти коледжу Піддубного прийшли під Кабмін: чого вимагають мітингарі

0 41

У п’ятницю, 25 вересня, студенти Олімпійського коледжу ім. Піддубного нову зібрались на акцію протесту перед Кабміном. Вони виступають проти об’єднання їхнього навчального закладу з інститутом фізкультури, а також вимагають відставки в. о. міністра освіти Шкарлета.

Про це пише bigkyiv.com.ua

“Олімпійський спорт проти державного рейдерства”. Студенти коледжу Піддубного прийшли під Кабмін

Загалом під будівлею уряду зібралось близько сотні активістів. Вони тримають плакати з вимогою відставки очільника Міністерства освіти і науки Шкарлета, а також закликають припинити “державне” рейдерство їхнього закладу.

Активісти передали своїм вимоги до канцелярії Кабміну і співають гімн.

Довідково. Олімпійський коледж імені Івана Піддубного – вищий навчальний заклад фізичної культури І рівня акредитації в Києві. Заснований в 1966 році. Коледж є базовим закладом для підготовки спортивного резерву для збірних команд України. Установа має відділення: по футболу, легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, фехтуванню, художній гімнастиці, плаванню, синхронному плаванню, дзюдо, вільній боротьбі, боксу, акробатиці, велоспорту, настільному тенісу.

Нагадаємо, студенти коледжу Піддубного оголосили безстроковий страйк після розпорядження Кабміну від 2 вересня про реорганізацію коледжу і приєднання його до Національного університету фізичного виховання і спорту. Через це рішення 15 вересня колектив коледжу ім. Івана Піддубного вийшов під Верховну Раду вимагати відставки міністра освіти Сергія Шкарлета і міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта. А вчора у коледжі стались сутички під час роботи ліквідаційної комісії, постраждали кілька студентів і правоохоронців.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська