Стихія любить жартувати: коли українців атакує спека

0 136

У середу, 13 червня, активний грозовий фронт, який встиг наробити лиха в Україні всього за декілька днів, почне знижувати активність і поступово зійде нанівець, після чого спека знову атакує українців.

Про це портал “Знай.ua”

Так, за даними Українського гідрометцентру, в середу дощі пройдуть тільки на Закарпатті, в північній і центральній частині країни.

На решті території тимчасово небо очиститься від хмар і буде сухо. Температура повітря в середньому становитиме + 23-26 градусів, на сході і півдні країни до + 27-31.У четвер, 14 червня, грозовий фронт з дощами знову “розтягнеться” від заходу до сходу України, тому в деяких регіонах північного заходу і південного сходу країни буде сонячно і без опадів.

Температура повітря в цілому по Україні складатиме до + 24-27 градусів, на сході і півдні країни все також спекотно, до +33.У п’ятницю, 15 червня, грози і дощі затриматися в тих же межах. Але температура повітря підвищиться, – в центрі і на півночі України буде до +30, на сході і півдні – до + 31-33.У суботу, 16 червня, вдосталь “наполоскавши”, дощі відступлять з України, залишившись лише на Закарпатті. Разом з цим температура повітря опуститься на пару градусів і становитиме в цілому по Україні до + 23-26 градусів. На півдні до +31.У неділю, 17 червня, погода збережеться на рівні суботньої, тільки на Закарпатті ще йтимуть дощі.


Comments
Завантаження...