Суддя Білоцерківець та керівник ДБР причетні до нового секс-скандалу

0 1 012

12 листопада суддя Печерського райсуду Києва оголосив рішення суду обвинуваченому в закупівлі неякісних бронежилетів для ЗСУ за завищеною ціною генералові Дмитру Марченко. Військового генерала, який захищав країну ще  з 2014 року та має низку заслужених державних нагород, взяли під варту та оголосили про заставу в 76 млн. гривень. А днями суддя Білоцерківець опинився у центрі чергового секс-скандалу. Виявилося, що служитель Феміди – завсідник борделів. А ще журналісти програми «Сокира-шоу» знайшли інформацію про те, що голова Державного Бюро розслідувань Роман Труба теж відвідує заборонені заклади.

Як повідомив у своєму блозі адвокат Богдан Хмельницький, справа з бронежилетами схожа на політично вмотивоване переслідування офіцера. «Сскладається враження, що пішла вказівка «прибрати неугодних». В Мінобороні кажуть, що після проведеної балістичної перевірки бронежилетів, які фігурують у справі ДБР, було підтверджено високу якість. А Державне бюро розслідувань провело власну експертизу бронежилетів, яка підтвердила, що ніби-то 3 з 5 бронежилетів «прострілюються». Знавці справи вважають, що перевірка проводилась із порушенням необхідних вимог до зазначених виробів. Навіть більше – кажуть, що перевірка проводилась по жилетам без захисних пластин», – пише Богдан Хмельницький.

Адвокат Богдан Хмельницький

Служитель Феміди Білоцерківець, який і виніс рішення відносно Дмитра  Марченка, за останні півроку навідувався до борделю за півроку близько трьохсот разів. Журналісти навіть виявили, що  Олег Білоцерківець має «улюбленицю» – дівчину за псевдонімом Камалія. Із нею у судді було більше  сотні контактів. В програмі також зазначили, що  цій дівчині 18 виповнилося лише у вересні.

Голова ДБР також відвідував заборонений заклад «Білочки-клуб» влітку цього року. Тобто Білоцерківський та Труба користувались послугами секс-працівниць у одному й тому ж борделі.

А нещодавно прізвище очільника ДБР знову «прогриміло» у ЗМІ. Після публікації аудіо-записів, розміщених на Телеграм-каналі «Трубу прорвало». Відповідно до записів, Труба ніби-то виконує вказівки представника Офісу Президента Андрія Богдана, і начебто зупиняє або ж відновлює розслідування за дзвінком із Банкової. До речі, сам Роман Труба  не прокоментував, чи саме його голос звучить на тих записах.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська