Термін “смотрящиє” за шахтами має зникнути разом із самими “смотрящими”, – Зеленський

0 142

У той час, коли шахтарі не отримують вчасні виплати та наражаються на небезпеку на роботі, хтось заробляє мільйони. Так не повинно бути, тому міністр енергетики Олексій Оржель має якнайшвидше провести фінансовий і кадровий аудит вугільних підприємств.

Про це президент Володимир Зеленський розповів під час виступу на Всеукраїнській нараді працівників вугільної галузі України, передає 24 канал

Термін “смотрящиє” за шахтами має зникнути разом із самими “смотрящими”. Корупція на шахтах стала однією з причин таких ситуацій. Замість інвестицій в безпеку шахтарів, у модернізацію та вчасну виплату зарплат хтось заробляв мільйони. “Лавочка” повинна бути закрита,
– зауважив глава держави.

Президент заявив, що доручає міністру енергетики Олексію Оржелю у “найкоротший час” провести повний фінансовий і кадровий аудит вугільних підприємств. Далі він має прозвітувати публічно і передати результати до правоохоронних органів.

“Друге – уряд має створити координаційний центр з трансформації вугільної галузі. На чолі з віцепрем’єром Денисом Шмигалем. Проблеми у цій галузі мають вирішуватися системно і систематично”, – підсумував Зеленський.


Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська