«Це як мінімум зловживання службовим становищем», – нардеп Юрчишин про закриття справи Скосаря

0 476

60 кіло кешу – саме стільки скандальний екснардеп Скосар віддав за прохідне місце в партії Арсенія Яценюка, у чому сам же й зізнався в одному з ток-шоу. Але пан Ігор досі гуляє на волі, а до відповідальності за «хабар століття» ніхто не притягнений, зокрема й через так звану партійну солідарність.

Про це повідомляє СтопКор

Втім, оскільки за процесуальними нормами терміни давності злочину ще не пройшли, зберігається можливість покарати хабародавця, який наразі симулює раптову «амнезію» щодо купівлі теплого крісла – вважає народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Ярослав Юрчишин.

«У цьому випадку ви оперуєте уже двома фактами. Публічне визнання того, що кошти давалися для потрапляння в політичну силу. Один з чиновників-правоохоронців, прив’язаний до цієї політичної сили, закриває цю справу. Можна інкримінувати, що між цими двома діями є зв’язок, а відповідно є як мінімум зловживання своїм службовим становищем», – наголошує пан Юрчишин. 

За словами народного обранця, це є підставою для того, щоб через заяву про злочин звернутися до НАБУ, в юрисдикції якого знаходиться розслідування цих справ.

Є підстави звернутись до НАБУ – народний депутат Ярослав Юрчишин про справу Скосаря

Саме тому «СтопКор» подав заяву до Національного антикорупційного бюро України з вимогою поновити кримінальне провадження. НАБУ зі свого боку направило наше звернення і в інші правоохоронні органи, тож чекаємо на подальший розвиток резонансної справи.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська