У Дніпрі біля гуртожитку обвалився ґрунт: студентів відселили. ВІДЕО

0 216

У суботу, 5 жовтня, у Дніпрі біля п’ятиповерхової будівлі гуртожитку №2 університету «Дніпровська політехніка» стався провал ґрунту завглибшки півтора метра.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу ДСНС України.

«На першому поверсі будівлі розташована аптека, на стінах якої утворилися значні тріщини. Керівництвом університету ухвалене рішення про відселення мешканців гуртожитку. Особовим складом підрозділів ДСНС надано допомогу у переселенні близько 200 осіб. У провалля засипано близько 25 кубометрів землі та 10 кубометрів бетону. Наразі будівля відключена від газо, електро- та водопостачання», – повідомили рятувальники.

За даними  Depo.Дніпро працівники ДСНС, поліції, спеціалісти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, “Дніпровської політехніки”, а також представники мерії обстежать усі приміщення гуртожитку №2 “Дніпровської політехи”.

За результатами цього обстеження після 14:00 розроблять графік доступу до будівлі. У ньому буде вказаний час, допустима кількість людей у групах та маршрути заходження до гуртожитку. За такою схемою студентам дозволять забрати свої речі із гуртожитку.

Наразі надзвичайна комісія виставила додаткові пости патрульної поліції неподалік від гуртожитку.

Comments
Завантаження...