У Дніпрі біля гуртожитку обвалився ґрунт: студентів відселили. ВІДЕО

0 337

У суботу, 5 жовтня, у Дніпрі біля п’ятиповерхової будівлі гуртожитку №2 університету «Дніпровська політехніка» стався провал ґрунту завглибшки півтора метра.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу ДСНС України.

«На першому поверсі будівлі розташована аптека, на стінах якої утворилися значні тріщини. Керівництвом університету ухвалене рішення про відселення мешканців гуртожитку. Особовим складом підрозділів ДСНС надано допомогу у переселенні близько 200 осіб. У провалля засипано близько 25 кубометрів землі та 10 кубометрів бетону. Наразі будівля відключена від газо, електро- та водопостачання», – повідомили рятувальники.

За даними  Depo.Дніпро працівники ДСНС, поліції, спеціалісти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, “Дніпровської політехніки”, а також представники мерії обстежать усі приміщення гуртожитку №2 “Дніпровської політехи”.

За результатами цього обстеження після 14:00 розроблять графік доступу до будівлі. У ньому буде вказаний час, допустима кількість людей у групах та маршрути заходження до гуртожитку. За такою схемою студентам дозволять забрати свої речі із гуртожитку.

Наразі надзвичайна комісія виставила додаткові пости патрульної поліції неподалік від гуртожитку.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська