У Дніпрі капітан поліції вимагав з підприємця хабар. А для “надійності” забрав у нього авто

0 76

У Дніпрі до поліції звернувся бізнесмен. Він розповів , що правоохоронець вимагає з нього хабара за «нестворення проблем» та непритягнення в подальшому до відповідальності. 

Про це передає Національна поліція України. 

Як виявилося, хабар з чоловіка вимагав 44-річний оперуповноважений сектору карного розшуку (СКР), капітан поліції . 

“Щоб напевне отримати бажані кошти, співробітник поліції вилучив транспортний засіб, який належить заявникові.  Невдовзі домовились про передачу коштів. У службовому кабінеті капітан СКР поліції одержав «винагороду» від заявника – тисячу доларів США, а потім швидко заховав гроші”, – зазначили у поліції. 

Правоохоронці затримали фігуранта і провели санкціонований обшук на його робочому місці, в автомобілі та у службовому гаражі. Саме в гаражному боксі й був знайдений пакунок з предметом хабара.

Крім того, поки тривали заходи на території вищезазначеного відділення поліції, правоохоронці виявили та вилучили заховані шприц з 4 мл та шприц з 1 мл опію ацетильованого, 2 сліп-пакети з амфетаміном та пакетик з екстазі, сліп-пакетик з амфетаміном. Все знайдене долучено до матеріалів справи.

Затриманого на підставі ст.208 КПК України поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Готується оголошення підозри. Під час слідства буде встановлено, хто і з якою метою зберігав на території відділення поліції наркотичні засоби та психотропні речовини для притягнення. Затриманому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Comments
Завантаження...