У Дніпрі посадовців міськради та підприємства-підрядника підозрюють у розкраданні коштів, призначених на ремонт Нового мосту

0 410

В п’ятницю, 13 вересня 2019 року, в рамках кримінального провадження, в ході якого перевіряються факти привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах, проведено обшуки у приміщеннях Дніпровської міської ради та підприємства, яке здійснювало капітальний ремонт Нового мосту у м. Дніпро.

Про це розповіли у ГПУ

Слідством встановлено, що у період 2018-2019 років переможцем тендерів на проведення капітального ремонту Нового мосту у місті Дніпрі на суму понад 376 млн грн визнано підприємство, яке надалі допустило низку порушень при виконанні ремонтних робіт. Як встановлено експертизами, відібрані на мосту зразки бетону не відповідають класу бетону, зазначеному в проектній документації, встановлені на мосту металоконструкції не відповідають проекту, а також завищена вартість будівельних матеріалів. Відомості щодо фактичного обсягу виконаних робіт та їх вартості, які, за даними слідства, не відповідають дійсності, у подальшому були внесені до актів виконаних робіт та підписані посадовцями міської ради.

На підставі зібраних доказів посадовцям Дніпровської міської ради та підприємства-підрядника повідомлено про підозру за ч.5 ст.191 КК України у розкраданні державних коштів на суму 29,5 млн грн, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Comments
Завантаження...