У Фонді держмайна заявили про відбиття спроби рейдерського захоплення Об’єднаної гірничо-хімічної компанії

0 77

Фонд державного майне України та правоохоронці відбили спробу рейдерського захоплення Об’єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК).

Про це повідомив голова Фонду державного майна України Дмитро Сенніченко пі час брифінгу 17 квітня, передає Громадське

«Сьогодні відбулася спроба рейдерського захоплення ОГХК. Це була спроба колишнього менеджменту поновити контроль над підприємством. Ця спроба, за участі силових органів, зупинена», — повідомив Сенніченко.

За його словами, наразі чинний менеджмент, який призначив Фонд держмайна, продовжив роботу на підприємстві, а сама компанія повернулася під повний контроль держави.

Колишні керівники ОГХК, проти яких відкрили низку справ за підозрою у корупції, оскаржили рішення Фонду державного майна про своє звільнення через суд. Після цього вони спробували відновити контроль над компанією, заблокувавши доступ новопризначеним керівникам.

Сенніченко повідомив, що про бажання придбати ОГХК заявили бажання 16 міжнародних відомих компаній. Новий менеджмент має продовжити підготовку цього державного підприємства до приватизації.

17 квітня у Фонді держмайна заявили, що ОГХК намагаються захопити рейдери.

Об’єднана гірничо-хімічна компанія — це державне стратегічне підприємство, яке здійснює видобуток титанової руди. Компанію внесли до переліку великої приватизації та готували до продажу приватним інвесторам у 2020 році (через карантин дату приватизації перенесли на пізніший період).

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська