У Харкові військового комісара визнали винним у хабарництві і наклали на нього штраф

0 365

У Харкові військовий комісар вимагав і отримав хабар за видачу передбачених законом документів.

Як передає Depo.Харків, відповідний вирок 25 вересня ухвалив Дзержинський районний суд Харкова, передає Depo.Харків.

Підсудний – безробітний уродженець Харкова, якому інкримінували скоєння злочину за ч. 2 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави). Підсудний з листопада 2015 року працював військовим комісаром Харківського об`єднаного районного військового комісаріату Харківської області.

Згідно матеріалів справи, громадянин, міняючи прописку, звернувся до Центру надання адміністративних послуг у Харкові. Однак йому відмовили через відсутність посвідчення про приписку до призовної дільниці або посвідчення військовозобов`язаного.

Щоб знятися з обліку в Слобідському об`єднаному військовому комісаріаті та стати на облік до Харківського ОРВК Харківської області, у липні 2018 року громадянин звернувся до Слобідського об`єднаного районного військового комісаріату, що знаходиться в одній адміністративній будівлі з Харківським ОРВК Харківської області на проспекті Московському, 96-А.

Під час розмови військовий комісар запропонував за 500 дол. пришвидшити видачу громадянину документів. Посадовець сказав, що він як начальник здійснить вплив на службових осіб відділення комплектування та т.в.о. військового комісара Слобідського ОРВК Харкова.

Громадянин після розмови звернувся до правоохоронних органів. Після цього, діючи під контролем слідчих, заявник 21 січня 2019 року зустрівся з комісаром на автостоянці на майдані Конституції, 20 у Харкові, де в автомобілі передав підполковнику 500 дол. хабара.

Під час досудового розслідування 31 березня 2019 року між обвинуваченим і прокурором була укладена угода про визнання винуватості. Сторони погодилися на призначення підполковнику покарання у виді штрафу в розмірі 25,5 тис. грн.

Суд затвердив угоду між прокурором і військовослужбовцем, визнав комісара винуватим у скоєнні кримінального правопорушення та наклав на нього штраф у розмірі 25,5 тис. грн.

Comments
Завантаження...